Karrierest sorozat következő vendége a BAT Hungary

Az esemény keretében lehetőséget biztosítunk a hallgatóknak egy meghatározó, Pécs és vonzáskörzetében működő vállalkozás informális keretek közt történő megismerésére. A Karrieresten a hallgatók első kézből értesülnek a cégnél elérhető karrierutakról a szakmai gyakorlattól a senior, illetve vezető pozíciókig.

Célunk továbbá, hogy hallgatóink a rendezvényen szerezzenek egy pozitív első benyomást a cég vállalati kultúrájáról, őszintén beszélgessenek a kollégákkal bármilyen őket foglalkoztató témáról. Tapasztalatunk  az eddigiek alapján, hogy a hitelességhez nagy mértékben hozzájárult, hogy a különböző karrierutakat, munkaköröket az azokban dolgozó kollégák mutatták be a cég részéről (nem egy HR-es kolléga „mesél” róla), akiktől a hallgatók bátran és nyíltan mertek kérdezni.

• Az időpont:  február 20. (kedd) 18:00
  • A helyszín: Rokusch Kávézó – 7624 Pécs, Rókus utca 7.