Építésvezető mérnök magasépítési területre

A Branau Építőipari Kft.-t 1993-ban alakult, a kezdetekben kisvállalkozásként indult, de kitartó munkával mára a Baranya megyei jelentős építőipari cégek versenytársává vált. A vállalkozás legfőbb értékei a képzett saját munkaerő, a magas fokú gépesítés és  a széles eszközpark mellett az a hozzáállás, minőségre való törekvés, mely valamennyi építkezés során áthatja a munkálatokat.

Az elmúlt években – és jelenleg is – irodaház, üzemcsarnok, kereskedelmi üzlet, családi házak építésével foglalkozunk.

2003 júniusától belföldi fuvarozási tevékenységet is végzünk.

2015. szeptemberében bővítettük szolgáltatásainkat épületfa készítés, szállításával.

Jelenleg Építésvezető pozícióba keresünk mérnök szakembert, magasépítési területre, teljes munkaidőben.

Feladatok:
  • kivitelezés ütemterv szerinti vezetése
  • alvállalkozók munkájának koordinálása
  • anyagrendelés
  • teljesítések ellenőrzése és igazolása
  • kapcsolattartás Megrendelővel
  • e-napló vezetés

Elvárások:

• önálló munkavégzés
  • szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítván
Előny:

Felelős Műszaki Vezetői jogosultság

Jelentkezés schmidt.janos@branau.hu email címen, vagy a 20/944-27-80 telefonszámon.