Állásajánlat pályakezdő építő-, építészmérnök részére

A Mega-Logistic Zrt Magyarország egyik meghatározó magán-tulajdonú üzemeltetési és építőipari kivitelező vállalkozás, amely minőségi munkájával elnyerte eddigi megrendelőinek teljes körű bizalmát.

Fő tevékenységünk az üzemeltetés mellett, beruházási munkák végzése. Gyorsan alkalmazkodva a változó adottságokhoz, magas minőségi szinten és megbízhatóan szolgáltatunk, legyen szó akár egy a nap 24 órájában üzemelő kórház karbantartásáról, akár egy honvédelmi objektum üzemeltetéséről, katonai minőségbiztosítás alapján, akár beruházási - építőipari munka végzéséről. Az elmúlt években számos építmény újult meg, illetve készült el általunk. Olyan rövid átfutási idejű komplex kivitelezési feladatokat is megoldottunk, melyeknél külön követelmény a precíz, összehangolt, előre megtervezett munka a világ bármely részén. ( Peru, Brazília, Róma, Malaysia - Ho Chi Minh City…)
Az elkészült, több milliárd forint értékű munka bizonyítja piaci megfelelőségünket, megbízóink egyre bővülő köre pedig a megrendelői elégedettségről tanúskodik.

Minden munkavállalónk bejelentett foglalkoztatott és partnercégeinktől is megköveteljük az etikus üzleti magatartást.

Rátermett és lelkes mérnökeink közé várjuk több (4-5 fő) fiatal pályakezdő mérnök (építőmérnök, építészmérnök) jelentkezését angol nyelvtudással.
Munkavégzés Magyarországon, külföldi projektek esetén a világ bármely országában lehetséges.

További információ található még http://www.mega-logistic.hu weblapunkon.

Jelentkezését, önéletrajzát Patona Márta személyzeti vezető Mega-Logistic Zrt 7400 Kaposvár Baross Gábor u. 18/a,, elektronikusan a patona.marta@mega-logistic.hu e-mail címre várja.