Nemzetközi szervezetek tevékenysége és működése

Időpont:

Nemzetközi szervezetek tevékenysége és működése

Az előadások magyar és angol nyelvűek!

Időpont: 2024.03.27. 16:20-17:50
Helyszín: PTE ÁJK "A" épület, II. em Holub József előadóterem

Előadás az Egyesült Nemzetek (ENSZ) szerepéről, általános információk a Budapesten lévő nemzetközi szervezetekről

Előadás az ENSZ Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Világszervezete (FAO), valamint a Vöröskereszt és Vörös Félhold Társaságok Nemzetközi Szövetsége (IFRC) budapesti Szolgáltató Központjainak tevékenységéről.

Előadó az IFRC GSC részéről: Evangelia Trikili, regionális HR manager és Tolnai Györgyi szenior munkatárs (tanácsadói szolgáltatások)
Az előadás címe: Overview of IFRC, the Regional Office for Europe and the Global Service Center and possible career opportunities for interested students and graduates (angol nyelven).

Előadó a FAO SSC részéről: Földi Judit, kommunikációs és információs szakmunkatárs és Budai Adrienn, HR munkatárs
Az előadás címe: FAO Shared Services Centre – Jobs with a heart (magyar nyelven)

Előadó a KKM részéről: dr. Kocsis Gergő főosztályvezető, ENSZ Főosztály – Külgazdasági és Külügyminisztérium
Az előadás címe: Az ENSZ és Nemzetközi Szervezetek Magyarországon (magyar nyelven)