MESTERSÉGES INTELLIGENCIA - A MINDENNAPOK MODERN VARÁZSLATA

Időpont:

Lépten-nyomon belebotlunk, szinte nem telik úgy el nap, hogy ne hallanánk róla. Találkozunk vele az iskola kapujában, kikacsint a monitorból, kínálja magát, új lehetőségekkel, új karrierutakkal kecsegtet, vagy éppen szórakozni hív. Segítségül hívjuk a tanuláshoz, alkotáshoz, vagy csak egyszerűen útbaigazítást kérünk tőle. Barátunk vagy a legádázabb ellenségünk? Mi irányítjuk vagy minket vet rabszolgasorba? Létezik egyáltalán? Nem ígérünk végleges és mindent kimerítő válaszokat, de az biztos, hogy nagyon jót fogunk beszélgetni. Várunk minden érdeklődőt szeretettel az I Love Pécs Caféba, ahol vendégül látjuk a mesterséges intelligenciát és vitatkozunk, közösen gondolkodunk arról, beengedjük-e az életünkbe.

Beszélgetők: Dr. Varró-Horváth Diána, Dr. Várady Géza, Dr. Ács Péter, Dr. Hohmann Balázs, Dr. Deák Máté

Helyszín: I Love Pécs Café (Pécs, Széchenyi tér 1.)

Időpont: 2023. október 10. 18:00-19:30

Regisztráció a beszélgetésre: https://itdweb.hu/art-and-science-2023-muveszet-es-tudomany-talalkozasa/