A DIGITÁLIS TUDÁS FORRADALMA - AI A TANTEREMBEN

Időpont:

A számítógép, telefon vagy tablet előtt ülve könnyen gondolhatjuk, hogy mindent tudunk már a mögöttünk működő világról. De vajon tényleg tisztában vagyunk a digitális univerzum lehetőségeivel vagy épp veszélyeivel? Honnan tudhatjuk egy szövegről, hogy eredeti, vagy a cég, ami a bankkártyánk számát kéri, tényleg létezik-e? Mikor kezdődik a gyerekek digitális nevelése és felnőttként képesek vagyunk-e alkalmazkodni egy napról-napra változó valósághoz? Megpróbáljuk kideríteni egy jó hangulatú beszélgetésben, mindenképpen megéri velünk tartani.

Beszélgetők: Dr. Schiffer Ádám, Morvai Levente, Dr. Hornyák Miklós, Dr. Egervári Dóra, Rádler Szilvia

Helyszín: I Love Pécs Café (Pécs, Széchenyi tér 1.)

Időpont: 2023. október 13. 18:00-19:30

Regisztráció a beszélgetésre: https://itdweb.hu/art-and-science-2023-muveszet-es-tudomany-talalkozasa/