TCS CodeVita Season 12 nemzetközi programozó verseny

Időpont:

TCS CodeVita Season 12 egy nemzetközi programozó verseny, amely kivételes lehetőséget kínál az IT szakon tanulók számára. Ez a verseny lehetőséget nyújt arra, hogy hallgatóik nemzetközi szinten mérhessék össze tudásukat, és rangos elismeréseket szerezzenek.

Kik vehetnek részt a versenyen?
A versenyre minden aktív hallgatói jogviszonnyal és 2023-ban vagy később diplomázott fiatal jelentkezhet. A verseny ideális mindazon diákok számára, akik szeretnék megmérettetni magukat a programozás terén, és kapcsolatokat építeni egy nemzetközi közösségen belül.

Határidők és fordulók:

• A regisztráció már megnyílt, és 2024. november 6-ig tart.
  • A felkészülési körök időpontja 2024. október 18-19. és 2024. november 5-6.
  • Az első forduló 2024. november 15-16. és 2024. november 29-30. között kerül megrendezésre.
  • A második forduló 2025. január 10-11. között zajlik, a döntő pedig 2025. március 26-án Indiában lesz megtartva, amit a díjátadó követ 2025. március 27-én.

Miért érdemes részt venni?

• Tanulási lehetőség és szakmai elismerés: A CodeVita lehetőséget biztosít a hallgatóknak arra, hogy új technológiákat sajátítsanak el, és fejlesszék programozási készségeiket. A résztvevők nemzetközi versenyzőkkel mérhetik össze tudásukat, így nemcsak szakmai, de személyes tapasztalatokkal is gazdagodnak.
  • Pénzjutalom és indiai utazás: Az első három helyezett összesen 20 000 dolláros  nyereményben részesül. A verseny döntősei lehetőséget kapnak, hogy ellátogassanak az indiai TCS Innovációs Laboratóriumba. Ez az utazás és tapasztalat egyedülálló alkalmat nyújt a diákok számára, hogy betekintést nyerjenek a legmodernebb technológiák világába.
  • Karrierépítés: A versenyen való részvétel, a megszerzett tudás és tapasztalatok nemcsak a szakmai fejlődést segítik elő, de előnyt jelenthetnek a későbbi munkavállalásban is, akár a TCS Hungary-nál