Pécsi Tudományegyetem logo PTE Műszaki és Informatikai Kar
Breuer Marcell Doktori Iskola
Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar

Termeléstámogató mérnök álláshlehetőség

Méghozzá egy olyan magyar tulajdonú fémipari beszállító céghez, ami olyan nevekkel dolgozik együtt gyakran nemzetközi projekteken is, mint például a Siemens, Bosch, Mol Nyrt., vagy a Bramac.

A szemléletmód egyszerű: tapasztalattal és szaktudással értéket teremteni a fenntartható fejlődést támogatva, legyen szó acélszerkezetek és gépek, tetőbiztonsági rendszerek gyártásáról, lézervágásról,vagy lemezmegmunkálásról.

A feladatok

• Rozsdamentes üzem sorozatgyártott termékeinek gyártásának mérnöki támogatása

• Gépészeti tervezés: szerszám, termék, termékfejlesztés

• Gyártóterület műszaki támogatása

• Kisebb, 3 fős csapat napi szintű koordinálása

Amit keresünk

• Gépészmérnöki diploma

• Aktív, magabiztos angol vagy német nyelvtudás

• 2-3 év szakmai tapasztalat - de ha pályakezdő vagy, akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból, tegyél egy próbát!

• Jó kommunikációs és szervezőkészség

• Solid Works használatában való jártasság

Mindezért cserébe mi a következőket nyújtjuk

• Hosszútávú munkalehetőség

• Díjazzák a teljesítményt, a béredet is ehhez igazítják majd. A tudás, a tapasztalat, a hozzáállás a lényeg.

• Szakmai kihívások, izgalmas projektmunkák

• Előrelépési lehetőség

Ha szimpatikus a munka, itt várjuk jelentkezésedet: https://www.viapan.hu/hu/allas/termelestamogato-mernok-komlo-5605