Pécsi Tudományegyetem logo PTE Műszaki és Informatikai Kar
Breuer Marcell Doktori Iskola
Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar

BEKO Holding Junior Gépész Tervezőmérnököt keres

Cégünk az ausztriai BEKO Holding cégcsoport leányvállalata, amely közel 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával több, mint három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos területén.

HOL KÍNÁLUNK ÁLLÁSOKAT?

  • Ügyfeleink helyszínén
  • Belső Kompetencia Központjainkban

MIÉRT A BEKO?

Projektek közötti átjárhatóság * előrelépési lehetőségek * nagyfokú rugalmasság * home office lehetőség a projekt függvényében * 13. havi jutalom * stabilitás * emberközpontúság * képzések, tréningek * egyéni coaching * BEKO-díjak * folyamatos céges kommunikáció * nyereményjátékok * vállalati események

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • SolidWorks CAD rendszerben dohányipari szállítópályák és kiegészítő elemeinek tervezése
  • Dohányipari szállítószalagok konstrukciós testre szabása vevői igények szerint.
  • Állványok, járdák, pódiumok tervezése
  • A végleges konstrukció gyártási dokumentációjának előállítása
  • A dokumentumok PLM rendszerben való rögzítése

MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?

  • Felsőfokú gépész vagy mechatronikai felsőfokú végzettség
  • SolidWorks CAD rendszer alapos ismerete
  • Megmunkált lemez és fém alkatrészek technológiai ismerete
  • Új lemez alkatrészek tervezésében szerzett min. 1 év tapasztalat
  • Logikus gondolkodás és precíz munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • TeamCenter PLM rendszer ismerete

Tovább olvasom