1. MIK
  2. Hírek

A Nemzet Művésze díjat kapott Dévényi Sándor

Dévényi Sándor építész, Csukás István író, költő, Kiss Anna költő, drámaíró vehette át az elismerést. "A díjat kiérdemelt alkotók az elmúlt évtizedekben képességeik kivirágoztatásával egyfolytában bizonyították a nemzet iránti hűségüket." - hangsúlyozta Fekete György az ünnepélyes díjátadón.

Előrehozott záróvizsga jelenzekzés

Amennyiben a 2017/2018-as tanév keresztfélévében MSc képzésre kíván jelentkezni, előrehozott záróvizsgára szükséges jelentkeznie.

Éld ki a kreativitásod!

Ismét nagyszerű lehetőség nyílik, hogy a hallgatók megmutassák tehetségüket! A Zalakerámia és a Magyar Kerámia Szövetség lakberendezői versenyt hirdet tanulók (építész, belső építész, lakberendező, designer szakokon tanulók) és végzett szakemberek részére.

Műszaki ügyintéző

Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal műszaki ügyintéző munkakör betöltésére.

Közösségi faültetésre várjuk Hallgatóinkat

Pécs Városa, a Pécsi Tudományegyetem és az Ökováros Alapítvány faültetést szervez a PTE 650. évfordulója alkalmából a Tüskés réten november 15-16.-án. Minden szerveződő csoport ültethet fát.

36th eCAADe Conference

The conference theme is “computing for a better tomorrow”. Successful papers will be published in the eCAADe Proceedings (ISBN, Web of Science) and Cumincad (online database). See the full announcement below. We look forward to meeting you all at eCAADe 2018 in Poland!

WIENERBERGER-TONDACH diplomadíj 2017/2018

A WIENERBERGER zRt. és a TONDACH Magyarország Zrt. hallgatói diploma díj pályázatot hirdet együttműködésben a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karával, az intézménnyel hallgatói jogviszonyban lévő hallgatók számára a 2017. szeptemberi / 2018. januári félévre.