1. MIK
  2. Hírek

Műszaki ügyintéző

Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal műszaki ügyintéző munkakör betöltésére.

A mérnöknap nagyberuházásokról, tervezői lehetőségekről szólt

Ezúttal a PTE Műszaki és Informatikai Kar Boszorkány utcai nagyelőadója telt meg a mérnöknapi előadásokra október 26-án, csütörtökön. Nem csoda, hiszen olyan kérdésekről volt szó, hogy milyen milliárdos beruházások lesznek az elkövetkező öt évben a térségben, vagy hogy a Magyar Mérnöki Kamara nemrégiben megválasztott új vezetősége milyen újdonságokat kínál a tagjainak.

Projektmenedzser munkakör

Kollégáink versenyképes juttatásokkal (határozatlan idejű munkaszerződés, külföldi munkavégzés esetén emelt bér, külön célkitűzésben meghatározott béren felüli juttatás, napidíj), a társaság által biztosított (laptop, telefon, feladattól függően személyautó, szállás) feltételekkel végzik munkájukat.

Projektmenedzser

Építőipari kivitelezéssel foglalkozó részvénytársaság Projektmenedzser munkakörbe, építészmérnök/építőmérnök munkatársat keres

Doktori felvételi

A 2017-2018 tanévre a felvételi eljárásról az alábbiakat kell tudni.